Sv. Valentýn

25. února 2016 v 16:47 | saky-chan |  Povídky-jednorázovky
Tahle povídka je na pár sasusaku a je to jen taková menší jednorázovka, tak doufám že se bude líbit;) pěkné počtení


"Sakuro počkej na mě..." co, kdo to ? " Jé ahoj Hin, promin neviděla jsem tě" a ani neslyšela :D "jasně chápu, hele poslyš zítra chceme s ino saiem a narutem jít do kavárny dát si něco sladkého, pokecat u kávy a tak..." ach jo " a oslavit tak tím společně valentýn, né díky Hin nemám náladu budu doma s Neko (mojí kočkou). " " poslyš Sak, chápu že nemáš náladu zrovna na Valentýna, ale Sasuke není pryč napořád, jen ho povolaly do služby, on se brzy vrátí a navíc jsou to už dva roky určitě se brzy objeví :) " bože nechci se hádat :( " já vím, ale všechny svátky a oslavi jste slavili se svou polovickou a já stála sama u skleničky, a taky co když se mu něco stalo, ani nevím co dělá jak se má, strašně mi chybí Hin" řekla jsem už plačtivě "Rozumím tak když nepůjdeě s náma tak mi potom aspoň napiš ano ? " "jasně že napíšu :) " Šla jsem domů a udělala jsem večeři pro sebe i pro Neko, po svém oblíbeném seriálu teen wolf sme šli i s neko na kutě a nakonec jsme zkončily v říši snů... Jakmile jsem se ráno probudila, chtěla jsem si dát osvěžující sprchu, ale všimla jsem si hluku ze zdola( sak má pokoj v 2. patře) tak jsem vykoukla ze dveří a přešla ke schodišti kde jsem zavolala " Neko co tam blbneš " ještě víc mě polilo horko ve chvíly když se mi neko začala lísat kolem nouhou.3la jsem se tedy podívat dolů co se to děje, když v tom jsem si všimlarůžových lístkůa svíček na schodech. Šla jsem po ních až jsem došla do obýváku, kde na gauči ležel obrovský mědvěd a držel obrovskou kytici růží a stál tam i dopis " za tebou " v celku mě zamrazilo, otočil jsem s ea stál tam on. Už zase jssem ho po dvou letech viděla, stál přede mnou tak blízko že stačilo udělat nepatrný pohyb a naše rty by se spojily v jedno. Samozřejmě že jsem to tak udělla :D po dlouhém polibku jsem jen řekla " jsi tady" nemohla jsem tomu uvěřit"ano a už nikdy neodejdu " Byla jsem tak šťastná, ten den už nemohl být lepší. Sasuke uvařil romantickou večeři, kterou jsme si snědli při svíčkách a potom jsme se jen váleli na gauči při nějakém tom romantickém filmu. Nakonec jak dala Neko pokoj jsme zapluly se sasukem do postele, tak vášnivou noc jsem neměla.... no už půl roku :D :D :D :D :D


snad se vám tato jednorázovka líbila ;) budu ráda za veškeré komentáře ( ať už pozitivní nebo ne ;)) SAKY-CHAN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jaký pár máte nejraději ?? :)

sasusaku 0% (0)
itasaku 0% (0)
naruhina 0% (0)
narusaku 0% (0)
konanpein 0% (0)
inosai 0% (0)
temashika 0% (0)
jiné- napiš do komentáře ;) 0% (0)

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 12. března 2016 v 17:03 | Reagovat

Tož chyběl ti tomu úvod, stať a závěr, nechápu proč máš jedno písmo tučné a druhé normální, vypadá to ohyzdně. Výskyt gramatických chyb.
Japonsky se řekne kočka neko, kdo by oslovoval svého mazlíčka "Kočko,"- jo i tyhle případy můžou být, ale s prominutím sem se to fakt nehodí.
Chybí v tom jakákoliv zápletka, i krátké povídky by měly mít zápletku. I pitomý drabble má zápletku...
Obrázky vecpaný doprostřed textu taky nevypadaj dvakrát úchvatně. Emotikony do textu nepatří (viz. ":)" a ":(" )
Zkrátka a dobře, na tvém místě bych to smazala a doufala, že krom mě to nikdo jiný nečetl. Až budeš starší, budeš litovat, žes sem něco takovýho dala (doufám).

2 Korimei Korimei | 12. března 2016 v 21:36 | Reagovat

Já nevím, je pravda to s těma obrázkama, ale to tučné písmo jsem pochopila tak, že jím zvýrazňuješ přímou řeč, a jinak při čtení jsem si to lehle i představovala a líbilo se mi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama